Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

hotel hesperus M-c Podl - czy to dobre miejsce na wesele?

Utworzony przez justborn, 25 czerwca 2010 r. o 16:57
adam napisał:
Znajomi mają zaproszenie na otwarcie tego lokalu na 9.10, jednak nie idą, nie chcą się ośmieszać. Właściciele to niesamowita i totalna wiocha oraz chamstwo (w sklepach biorą art. spożywcze dla rodziny na "krechę-zeszyt") Wniosek, jakie to może być otwarcie lokalu?
Totalne bagno moralne bez zasad nawet w walce z konkurencją. Tak wygląda twarz biznesmena,który chodzi w białych skarpetkach do kościółka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Krysia~ napisał:
twierdzisz nieprawdę, bo byłam już tam kilka razy na weselach i swoje również tam miałam i zawsze było cudownie, a właścicielka pani Gienia to ciepła, i wprost przemiła osoba, tak sympatycznej i życzliwej osoby tylko życzyć wszystkim młodym parom. pani ta jest serdeczna, wyrozumiała i przyjazna dla klienta, że w okolicy takiej firmy i takiej właścicielki nie znajdziecie. to osoba tak ugodowa i spełniająca wszystkie życzenia klientów że tylko pozazdrościć i wszystkim polecić. jedzenie pycha, że palce lizać, a przystawki wspaniałe, szczególnie rybę polecam bo wprost fantastyczna, a reszta dań po prostu genialna w smaku i jest ich bardzo dużo, a porcje ogromne. i można przenocować, a rano czeka na was wspaniałe śniadanie i wyśmienita kawa podana wprost do łóżka. ceny tak konkurencyjne, że w promieniu 100 km takich przystępnych nie ma. jeszcze raz polecam i nie słuchajcie ludzkiej zawiści, bo tam jest wspaniale. pozdrawiam przemiłych właścicieli, a szczególnie panią Gienię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za nowy klub otwarto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z tą smutną minką... GŁODNO, chłodno i do domu daleko... o reszcie nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyna napisał:
zgadzam się z tą smutną minką... GŁODNO, chłodno i do domu daleko... o reszcie nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub miraż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
klub miraż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam Zacisze. Robiłem tam wesele, jestem rozczarowany. Najadłem się wstydu, jedzenie było niesmaczne, wyglądało jak stare. gdy zwróciłem uwagę kucharz powiedział mi, że to tylko złudzenie. było duszno i brak wentylacji, dochodziły dziwne zapachy, dobrze, że deszcz nie padał. Goście nasi byli niezadowoleni, część z nich szybko opuściła nasze wesele. jesteśmy zszokowani takim lokalem. Zdecydowanie odradzam te Zacisze to typowa wiocha!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na imprezie w Hesperusie. Imprezę organizował szef, byłam tam pierwszy raz. Jestem oczarowana tym co widzieliśmy. Wspaniały klimat, życzliwość osób obsługujących, jedzenia pełne stoły i w dodatku wszystko przepyszne. Polecam wszystkim Hesperusa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polecam "Hesperus" byłem i dlatego jestem zachwycony wnętrzem, atmosferą i pełnym profesjonalizmem tej firmy. Ważnym argumentem jest również to, że trzeba wspierać rodzimych, lokalnych przedsiębiorców. Niech nasze pieniądze zostają w Międzyrzecu! Niech Międzyrzecczanie wspierają międzyrzeckich przedsiebiorców! Niech nie będą wywożone do innych miejscowości np. Łosic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie chcę do hesperusa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja nie chcę do hesperusa!
ważne że internet tam działa co widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę tak źle w zaciszu? jak na razie słyszeliśmy same dobre opinie. również wnętrze niezłe. a jeśli chodzi o hesperusa to właścicielka chodzi nadęta i gra wielką damę. także lepiej chyba wesele w brzydszej sali, ale przynajmniej żeby nie było obawy, że jedzenia zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacisza nie polecam jedzenie jest stare, to moge potwierdzic. bylem tam i wiecej nie zajde, atmosfera wiejska lacznie z zapachem. polecam hesperusa. tam jest OK jedzenie jest smaczne i duzo, a kierowcy lubia dobrze zjesc. ile razy tam bylem to zostalem obsluzony, super super obsluga bardzo profesjonalna i mila. polecam hesperusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Zdecydowanie odradzam Zacisze. Robiłem tam wesele, jestem rozczarowany. Najadłem się wstydu, jedzenie było niesmaczne, wyglądało jak stare. gdy zwróciłem uwagę kucharz powiedział mi, że to tylko złudzenie. było duszno i brak wentylacji, dochodziły dziwne zapachy, dobrze, że deszcz nie padał. Goście nasi byli niezadowoleni, część z nich szybko opuściła nasze wesele. jesteśmy zszokowani takim lokalem. Zdecydowanie odradzam te Zacisze to typowa wiocha!!!!
Moje wesele odbyło się 6 listopada właśnie w Restauracji Zaciesze. Na szczęście ja mam inne doświadczenie. Jedzenie było bardzo dobrze przyrządzone, wyglądało ślicznie. Z kucharzem nie miałam okazji rozmawiać ale obsługa, która była na sali była rewelacyjna. Po weselu otrzymaliśmy sporo telefonów z gratulacjami, goście właśnie świetne jedzenie wychwalali najczęściej. Porcje były spore i ładnie podane. Moje wesele miało się odbyć w Hesperusie. Po kilku mało pozytywnych niusach zasłyszanych w tamtym czasie przeraziłam się, że może być źle więc założyłam ten wątek by poznać opinię innych osób. Nie miszkam na stałe w M-c więc interner wydał mi się wtedy dobrą i najszybszą drogą. Wasze odpowiedzi przeraziły mnie jeszcze bardziej. Nie żałuję utraconej zaliczki w Hesperusie. Współracę z Zaciszem (bo przygotowanie wesela wymaga sporo ustaleń przed a więc porządna komunikatywność jest podstawą) wspominam bardzo dobrze. Ja spałam spokoje/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie jeszcze zdania innych na temat wesel z zaciszu?? szczerze podoba mi się sala i wygląd jedzenia(miałem okazje być w dniu wesela jak wszystko było na stołach)i krótka rozmowa z właścicielka była mila i przyjazna atmosfera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję, wszystkich odwiedzających powyższe forum, że osoby, które celowo negatywnie wypowiadają się na temat Hotelu HESPERUS i osób zarządzających tym obiektem zostały zidentyfikowane przez organy porządku publicznego i zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej. Przedstawiam do publicznej wiadomości IP komputerów: 1. 83.3.121.58 2. 83.7.8.225 3. 83.19.105.138 4. 83.18.175.90 5. 91.209.152.7 6. 184.146.162.139 7. 188.47.42.240 8. 83.238.10.138 9. 67.159.44.24 10. 213.76.165.175 Nie podajemy nazwisk, ponieważ bezpośrednio do tych osób skierowaliśmy odpowiednie pisma. Nie może być tak, że na publicznym forum internetowym można bezkarnie szkalować osoby prywatne i instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkalowac czy pomawiac na pewno nie wolno i karalne te czyny byc powinne. jesli jednak ktos byl w danym lokalu - np. U Pana Gęśraiaka w Pipidówce, to moze napisac swoje wrazenia: np. malo jedzenia, kible obszczane, kelnerzy pijani, brak klimy i alkoholu. To chyba karalne nie jest, co? Wypowiedzi co do jakosci jedzenia, poziomu obslugi, stanu budynku/toalet, akustyki i wyposazenia sa opiniami ocennymi i kazdy moze je dowolnie odbierac czy formulowac. Zgadzam sie, ze nie wolno klamliwie szkalowac czy stwierdzac nieprawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel HESPERUS napisał:
Informuję, wszystkich odwiedzających powyższe forum, że osoby, które celowo negatywnie wypowiadają się na temat Hotelu HESPERUS i osób zarządzających tym obiektem zostały zidentyfikowane przez organy porządku publicznego i zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej. Przedstawiam do publicznej wiadomości IP komputerów: 1. 83.3.121.58 2. 83.7.8.225 3. 83.19.105.138 4. 83.18.175.90 5. 91.209.152.7 6. 184.146.162.139 7. 188.47.42.240 8. 83.238.10.138 9. 67.159.44.24 10. 213.76.165.175 Nie podajemy nazwisk, ponieważ bezpośrednio do tych osób skierowaliśmy odpowiednie pisma. Nie może być tak, że na publicznym forum internetowym można bezkarnie szkalować osoby prywatne i instytucje.
nir wiem czy wolno ci umieszczac ip komputerow o ile sa prawdziwe bo mozesz miec wieksze klopoty od tych co negatywnie pisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...